Interní vzdělání

Tak už nastal ten čas. JPF roste velice rychlým tempem, je nás stále víc, a tak jsme se rozhodli, že je zapotřebí rozběhnout interní vzdělávání. Online akademii pro interim manažer. 👇

Myslím si, že taková věc nás dokáže katapultovat zase o stupínek výše. Náš vzdělávací program bude založen na učení Tomáše Bati, principech Stephena Coveyho, Jacka Welche a Johna Maxwella. Chybět nebudou ani veškeré best practices JPF, instruktážní videa, výukové jednohubky a spousta dalšího interaktivního materiálu. 👌

Každý z interim manažerů si prostřednictvím kvízů a testů bude moci otestovat, že dané problematice dobře porozuměl, a my budeme mít jistotu, že naši lidé mají veškeré know-how, které je k výkonu jejich povolání zapotřebí mít.

Ačkoliv jsou v našich řadách ostřílení veteráni s léty zkušeností, nesmíme si dovolit usnout na vavřínech. Naším morálním imperativem je neustále zvyšovat kvalitu. Podnikání je soutěž a kdo v ní vyhraje, získá privilegium obsluhovat zákazníky. A my rozhodně chceme pomoct co největšímu množství z nich.

V druhé fázi nabídneme tento vzdělávací systém i manažerům v námi řízených firmách, a pak v upravené formě i široké veřejnosti.