Kompletní změna

Nerozjíždíme podnikání na klíč, ani nejsme inovační firma. Často jsem se setkal s požadavkem na kompletní změnu business modelu, ale to my neděláme. Tam bychom byli na úrovni startupistů a nemohli bychom garantovat, že se to povede. 👇


Pokud tedy tisknete noviny a časopisy a klesají vám prodeje, rozhodně je s vámi rádi přeneseme do online prostředí. Když nám ale řeknete, že místo toho by možná bylo fajn prodávat třeba klavíry, nemůžeme sloužit. 😃

Když to zjednoduším, my jsme tu od toho, abychom váš motor rozebrali, vyčistili, promazali, dotáhli, zkrátka udělali úpravy, které zefektivní jeho chod a umožní využít jeho plný výkon. Nový motor ale nevyvíjíme.

Až ho společně naladíme, začneme samozřejmě růst. 📈 Pokud prodáváte v Česku, podíváme se, zda by to nešlo i na Slovensku nebo v Polsku. Jsme mistři ve škálování a naší silnou parketou je tvorba obchodního modelu, který zajistí rapidní růst. Nevěnujeme se ale inovacím produktů.

Ostatně, za svou kariéru jsem se nesetkal s žádnou inovační firmou, která by konzistentně dokázala něco světoborného produkovat. 

podnikové poradenství