Jste zamilovaní do své práce a do firmy, ve které pracujete

Ano, zvláštní otázka. Práce ani firma není osoba, aby do něčeho takového byl člověk zamilovaný. Navíc, vše má v životě určité místo, měla by být hierarchie hodnot. Pokud by byla práce či firma v hodnotovém žebříčku před blízkými, pak je to smutné. Málo kdo z nás bude na smrtelné posteli litovat toho, že netrávil více času se svou milovanou prací/firmou. Mnohé z nás ale bude asi trápit, že netrávili více času se svými blízkými, se svou ženou/mužem, se svými dětmi, s přáteli.


Přesto, ve správném kontextu i pořadí hodnot, vnímám "zamilování" do práce/firmy jako důležitou součást života i úspěchu v byznysu.

Můžete dělat excelentně něco, k čemu máte neutrální nebo dokonce negativní vztah? Může uspět na trhu firma, která má spoustu zaměstnanců plných negativních emocí vůči zaměstnavateli?

Dělal jsem si malou sondu do svého nitra i do nitra svých kolegů/yň. Chápu, že to vyznělo na první dobrou dost divně, když jsem se jich zeptal, zda jsou zamilovaní do naší firmy. Snažil jsem se jim to trošku víc přiblížit a dostal jsem zajímavé odpovědi...

Čím víc budete mít lidí, kteří jsou "zbláznění" do vaší firmy, tím větší to bude uragán na trhu i ve výsledích. Věříte?

řízení prodejního týmu