o nas ruce

Průběh našeho
výběrového řízení

1

KROK #1:

Již máte za sebou první kolo s personální ředitelkou či HR konzultantkou, nyní vás čeká druhé osobní kolo s výkonným ředitelem. Chceme poznat každého kolegu osobně.

2

KROK #2:

Požádáme Vás o vyplnění 10 min online dotazníku osobnosti – Thomas testu a také o zaslání referencí – zde jsou potřeba nejméně 2 telefonické kontakty na někoho z vašich nadřízených/majitelů firem. Reference si ověříme, jsou to krátké hovory, nikoho nezdržíme dlouho. Ponecháme na Vás, zda budete své kontakty informovat předem nebo ne.

3

KROK #3:

Pokud bude pohovor s výkonným ředitelem úspěšný a vzájemně se shodneme na spolupráci, čeká vás „případová studie“. Je to několik úkolů, jejichž příprava vám zabere maximálně 2 hodiny a prověří Vaše znalosti a praktické zkušenosti.
Věříme, že nám své kvality představíte v nejlepším světle a projdete třetím krokem, poté nám nic nebrání domluvit se na spolupráci.

4

KROK #4:

Po podepsání smluv následuje ještě 1 den osobního setkání s naším majitelem, panem Jemelkou od 9 – 16:00 hod v Olomouci. Termín setkání se dozvíte s předstihem, abyste si mohli naplánovat čas i cestu.

5

KROK #5:

Stal jste se součástí teamu JPF a je na čase začít spolupracovat. Budete přidělen na projekt a společně s námi tvořit a žít hodnoty naší společnosti.

A jaké hodnoty to jsou?

  • Jednoduchost
  • Partnerství
  • Férový přístup

A také tah na branku, schopnost jít příkladem, dělat rozhodnutí a nést zodpovědnost.