Tento týden byl hustý

5x mě zastavili policajti. Ani jednou na mě žádný nezaklekl. Ani při procházce s dětmi (bez respirátoru). Vesměs všichni velmi milí a bylo vidět, jak jim samým ta situace kolem není příjemná. Můj respekt ? všem slušným a rozumným ?‍♂️?‍♀️. Věřím, že je jich většina. Dnes ráno jsem zapomněl povolení k přejezdu okresu. Vyřešili jsme to. Poděkovali mi za součinnost a popřáli krásný den. Možná se dá domluvit. Bez řízených provokací. ?


V jedné firmě z 80 lidí bylo 29 na antigenu pozitivních. Firma okamžitě totálně paralyzována. Těch 29 postupně chodí na PCR testy, abychom zjistili, že až na čtyři, všichni zatím negativní. Máme asi vadnou šarži testů? F.ck off všem těm, kdo si doslova hrají s našimi životy. My obyčejní lidi si fakt ?? netiskneme.?

Startovali jsme 3 #interimmanagement projekty. V 1.firmě nám předsedkyně představenstva vynadala, kde jsme byli tak dlouho - a ještě že jí zavolala naše obchodnice. Už si nevěděla rady. Ztráta cca. 3,0mil. měsíčně. Majitel 2.firmy? Nechce se věnovat operativě, ale má strach vybrat ředitele z venku. Tak sáhl po variantě #jipprofirmy. A dnes si jel koupit nové Ferrari. ?

Jaký kontrast v životech lidí. Žijeme ve stejném světě?

interim management