Pavel Kocourek
Senior interim manažer

Andrej je manažerem s více jak 20-ti letou praxí na manažerských pozicích v slovenských, českých a zahraničních firmách z oblasti výroby. V minulosti působil mimo jiné na pozicích Plant management, COO, CFO. Má zkušenosti s exekutivním řízením, s odprodejem a restrukturalizací společností, s nastavováním procesů (včetně vyhledání úspor a standardizací), implementací ERP systémů, s krizovým řízením a transferovým oceňováním, s motivací a vedením velkých týmů. Preferuje řízení firmy přes čísla a jednoduché reporty, spoléhá na zdravý úsudek a dohodu v týmu.

Andrej se specializuje na:

 • exekutivní řízení firem
 • řízení financí
 • optimalizace nákladových položek
 • vyhledání úspor ve výrobě
 • implementace systémů a procesů
 • krizové řízení
 • interim management

Mezi jeho koníčky patří tenis a hudba, obě aktivně, vaření (jedna kuchařská kniha zatím nevydána) a výroba domácích produktů (uzené maso, sýry, klobásky atd.) ?

Pavel Kocourek
Senior interim manažerka

Elen je zkušenou manažerkou s více jak 15ti letou praxí v krizovém managementu. Prošla si obory polygrafie, slévárenství, strojírenství, obchodními i výrobními firmami, stavebnictví, velkoobchodem i celní oblastí. Je zastáncem jednoduchého optimálního řešení s důrazem na progres. Vždy se jí osvědčil baťovský pohled selského rozumu v kombinaci potřeby vidět všechny firemní procesy komplexně.

 • strategické řízení firem
 • procesní a personální audity
 • manažerské poradenství
 • vedení a motivace týmů
 • firemní procesy

Mezi její koníčky patří umělecká tvorba z kovu, skla, kamene, dřeva, malování obrazů, výroba klasických olověných vitráží i drobných předmětů Tiffany technikou, výroba mozaikových květináčů aj. Také je vášnivá pěstitelka a houbařka.

Kateřina Cvrkalová
Ekonomická ředitelka

S účetnictvím začala před 25 lety. Zpočátku to byl její velký koníček, který přešel v celoživotní hlavní práci.

Začínala ve stavební firmě jako hlavní účetní, ale asi po třech letech se osamostatnila a založila si svou účetní a daňovou kancelář. Její hlavní činností je vedení daňové evidence, účetnictví, mezd a daní. Zakládá si na přátelské  komunikaci s klienty. S naší společností pracuje již od jeho úplného začátku. Jiří Jemelka přišel za ní coby mladý muž, který má velkou vizi.

A padli jsme si do oka.

Z jejího osobního života je na prvním místě rodina, včetně čtyřnohého kamaráda. Nejraději tráví volný čas v přírodě.

Martin Kašpar
Personální ředitelka

Markéta pracuje na pozici HR ředitelky a má za sebou více než 12 let praxe. Začínala na pozici personální asistentky v korporátu v Čechách, aby pak následovala na Moravu svého manžela a zde nastoupila na pozici personalistky ve společnosti, která měla 170 zaměstnanců. Po nějaké dobé se přesunula do společnosti se 400 zaměstnanci do další české společnosti, která byla čistý automotive, kde byla na pozici personální manažerky a měla pod sebou svůj vlastní HR tým.

Ve své praxi řešila nábory na všechny možné různé pozice od výroby, paní na úklid, kvalitu až po TOP management. Dále to byly procesy adaptace, odměňování, motivace, hodnocení organizace firemních akcích nebo budování personální značky zaměstnavatele nebo řešení krizových situacích.

Protože si Markéta chtěla doplnit teoretické vzdělání v této problematice, vrhla se na studium lidských zdrojů na Masarykově univerzitě, které již má úspěšně za sebou.

Markéta pracovala také v personální agentuře a pomáhala menším společnostem nastavit personální procesy a učila je hledat kandidáty. Protože v dnešní době nestačí, aby například asistentka dala inzerát na jobs.

S Markétou se potkáte na všech výběrových řízení a uslyšíte ji, když s ní budete komunikovat ohledně práce.

Má doma manžela, jedno malé dítě a psa. Její záliby jsou právě výcvik psa, vaření, práce a procházky.

Martin Kašpar
Senior Interim manažer

Pavel, vzděláním ekonom, se přes 20 let pohybuje ve strojírenství. Díky odhodlání, preciznosti a snaze nepřetržitě hledat lepší řešení se vypracoval z pozice obchodníka do vrcholového managementu. Má mnohaletou praxi s řízením podniků z různých oborů: kovovýroba, sklářství nebo například hodinářství.

 Specializuje se na:

 • krizové řízení
 • strategický rozvoj firmy
 • řízení a rozvoj obchodního týmu
 • implementace informačních systémů
 • procesní optimalizace

Pavel má rád výzvy, obzvláště pokud jsou technického nebo odborného charakteru. Je vysoce disciplinovaný a nedělá mu problémy činit obtížná rozhodnutí. Má rád, pokud jsou věci v pohybu a je vidět výsledek. Baví ho spolupráce s lidmi, kteří skutečně pracují, nikoliv o práci jen vypráví.

Martin Kašpar
Regionální ředitel obchodu pro Slovensko

Skúsený manažér s viac ako 20 ročnou manažérskou skúsenosťou najmä v pri nových projektoch, rozvoji obchodu a motivácii predajných tímov z oblasti finančných služieb,  kapitálových trhov a on-line predaja. Posledné roky sa venuje  potravinárskej výrobe, zakladal dve výrobné spoločnosti. Počas svojej praxe zastával pozície predsedu predstavenstva, generálneho riaditeľa, obchodného manažéra a projektového riaditeľa. Má skúsenosti so zakladaním nových firiem, vyhľadávaním nových predajných kanálov, nastavovaním obchodných procesov a riadením zmien.

Má pracovné skúsenosti z Francúzska, Nigérie, Kanady a Kuby. Hovorí anglicky, francúzsky, španielsky a rusky.

Vo voľnom čase sa venuje rodine, bicyklu, lyžiam a prechádzkam so psom.

Ing. Martin Gallo
Ředitel Slovensko a Rakousko

Martin je zkušeným manažerem s více jak 20ti letou manažerskou praxí. Během let se vypracoval z vedení logisticko-výrobních procesů, velkých nadnárodních projektů přes vedení skupiny distribučních center až na vedení společnosti z pozice statutárního orgánu. Celoživotně se souběžně věnoval systematizaci procesů, budování efektivních nástrojů řízení společností. Při řízení uplatňoval své komplexní vnímání celého chodu firem.

Martin se specializuje především na:
 • strategické řízení firem
 • procesní a personální audity
 • řízení obchodních týmů
 • prodejní a prezentační dovednosti
 • manažerské poradenství
 • vedení a motivace týmů
 • firemní procesy

Martin působil ve vedení jak velkých zahraničních korporátů tak v menších společnostech. Jeho silnou stránkou je rychlé pochopení procesů společností, velmi dobrá orientace v korporátním prostředí stejně jako v menších společnostech, stanovení firemní strategie a její prosazení pomocí standardních řídících metod.

Hana Drahoňovská
Senior interim manažer

Největší část svého profesního života věnoval obchodu. Postupně zastával pozici prodejce, senior prodejce až po manažera obchodních týmů v rámci tuzemského, ale zejména zahraničního obchodu. Má zkušenosti s budováním distribučních sítí a zahraničních zastoupení, realizoval projekty různých velikostí, včetně mezinárodních investičních. Za svoji více jak 25-ti letou praxi dokonale poznal podnikové procesy, systémy řízení a motivace týmů, řídil mezinárodní projektové týmy, má praktické zkušenosti s právní stránkou velkých projektů a obchodních vztahů. Boris je velmi otevřená a komunikativní osobnost, vyhledává nové výzvy a věří v lidský potenciál ve svém okolí.  

Boris se zaměřuje na:

 • obchod a marketing
 • vnitropodnikový management a procesní řízení
 • týmové řízení a motivace
 • projektový management
 • logistika, nákupní procesy, řízení kvality, credit risk management
 • personalistika a interní komunikace

Ve svém volnu se od dětství věnuje lidové kultuře, zejména tanci, choreografii, občas i dramaturgii a moderování kulturních akcí. Relaxuje při práci na zahradě, rád si amatérsky zasportuje a zahraje na různé hudební nástroje.

Mgr. Martin Čerbák
Regionální ředitel obchodu

Vystudoval klasickou filologii a speciální pedagogiku. Učil v dětské nemocnici a poté působil několik let na pedagogické fakultě jako vysokoškolský učitel.

Má však především zkušenosti s vybudováním firmy od píky a v obchodní činnosti v pozici ASM. Sedmnáct let řídil vlastní středně velkou společnost a mnozí obchodní partneři se stali i jeho přáteli v osobním životě. Rozumí především problematice rychloobrátkového zboží (FMCG) a to z pozice dodavatele i obchodníka. Má rozsáhlé znalosti v oblasti logistiky a distribuce. Věnoval se také ve velké míře marketingu a řízení lidských zdrojů.

Uvědomuje si, že není na světě sám a že kolem něj žijí zdravotně znevýhodnění lidé a asi proto se profesně „připletl“ i k vzdělávání mentálně postižených dětí a k zaměstnávání mladých dospělých s PAS – poruchou autistického spektra.

K jeho zálibám patří cyklistika, literatura, lyže všeho druhu a středověká sakrální architektura. Ale Martinův raison d'être je jeho rodina.

Martin je schopen přijmout zdravou míru rizika a s plnou odpovědností se správně rozhodnout i v časové tísni.