Webinář: Maximální využití potenciálu externího managementu

Webinář: Maximální využití potenciálu externího managementu

Interní nebo externí řízení? Toť otázka. Načerpejte zkušenosti od ostatních a využijte je ve svůj prospěch. Rozhodování pro vás pak bude jistě mnohem jednodušší.

Rozhodujete se, zda přistoupit k internímu nebo externímu řízení vaší firmy? Možná zvažujete nábor externího TOP manažera. Pokud ano, ve vzduchu visí spousta otázek.

Vyplatí se vám to?
Bude toto rozhodnutí naplněno vašimi cíli?
Kdy můžete očekávat první pozitivní výsledky?
Jaký bude ohlas lidí ve vaší organizaci?
Má externí manažer dostatečné know-how a dovednosti pro vaši společnost?

Tyto a mnohé další otázky jsou klíčové při vašem rozhodování.

Přemýšlíte nad tím, zda externí management ano či ne?

Připojte se k našemu webináři, budeme se detailně zabývat tématem "maximální využití potenciálu externího managementu". Prozkoumejte strategie pro maximalizaci výhod externího řízení firmy a porovnejte je s interním řízením.

Teď je ten správný čas, udělejte si v tom jasnoTěšte se na rozhovor, diskusi i praktické tipy k tématu

Co můžete během 60 minut rozhovoru a 30 minut diskuse očekávat:

  • Rozhovor s Irenou Valíčkovou, spolumajitelkou advokátní kanceláře Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o., která sdílí své zkušenosti s externím managementem.
  • Diskuze o důležitých otázkách při rozhodování mezi interním a externím řízením.
  • Praktické tipy a rady pro výběr externího managementu a úspěšnou spolupráci.
  • Možnost položit své dotazy a získat odborné odpovědi.

Přihlaste se ještě dnes a objevte, jak externí management může posílit vaši firmu a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.Kdy?

18. 4. 2024 od 9:00 do 10:30 h. nejpozději

Kde?

Na platformě Clickmeeting. Odkaz vám dorazí po přihlášení emailem.

S kým?

Jiří Jemelka
Jiří je majitel firmy JPF zaměřené na exekutivní interim management. Jednoduše řečeno, firmy, které jsou v potížích, staví zpátky na nohy, a ty, které šlapou, rozvíjí k lepším výsledkům.

  • V současnosti jeho lidé řídí úctyhodných 113 firem.
  • Jejich úspěšnost je přes 80 %.
  • Za 15 let působení za sebou mají více než 500 spokojených zákazníků.

Sám o sobě říká, že se orientuje jak na lidi, tak na výsledky. Dokáže ostatní velmi dobře vést a inspirovat ke zlepšení. Je nezmarem při hledání nových a nových řešení, čímž občas umí lézt i na nervy. 🙂

 

Irena Valíčková
Advokátka se specializací na pracovní právo a HR poradenství. Společně s manželem vlastní kancelář Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o. s více než 10 letou zkušeností v oboru, proškolila více než 10 000 účastníků. Pomáhá klientům s pracovněprávní dokumentací, zastupováním u soudu a dalšími právními záležitostmi. Maminka dvou malých dětí, která s hrdostí vybudovala úspěšnou kancelář s tisíci klienty a týmem více než 20 odborníků. Mým životním mottem je „Per aspera ad astra“ - „Přes překážky ke hvězdám“.rem napříč nejrůznějšími obory.


Petra Vrubelová
Petra Vrubelová je vášnivá HR profesionálka s bohatými zkušenostmi. V současnosti exceluje v řízení lidských zdrojů ve společnosti JPF Czech s.r.o. Její klíčové osobní benefity zahrnují pečlivost, osobní zralost, pozitivní mindset a excelentní komunikační dovednosti. Petra se zaměřuje na win-win strategie, jak v profesním, tak osobním životě, a neustále se vzdělává v oblastech osobního rozvoje, psychologie, sociologie, filozofie a HR.